У "Дії" запустили рекрутинг до Армії дронів

17.10.2024 16:00

У мобільному застосунку "Дія" запровадили рекрутинг до Армії дронів. Долучитися до підрозділів БпЛА можна без відвідування ТЦК, а подати заявку можливо у кілька кліків. Про це повідомив глава ... подробнее →

Україна підписала безпекову угоду з Грецією

17.10.2024 15:00

У Брюсселі 17 жовтня президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки. Про це глава держави повідомив у ... подробнее →

Зеленський представив План перемоги на саміті ЄС (ВІДЕО)

17.10.2024 14:00

Президент України Володимир Зеленський виступив на засіданні Європейської Ради у Брюсселі і представив План перемоги у війні з Росією. Росія буде примушена піти дипломатичним шляхом лише тоді, коли ... подробнее →

Зеленський прибув на саміт ЄС у Брюсселі (ВІДЕО)

17.10.2024 13:30

У четвер, 17 жовтня, президент Володимир Зеленський прибув на саміт Європейського Союзу, його зустрів президент Європейської ради Шарль Мішель. По прибуттю Зеленський та Мішель дали коментар ... подробнее →

Евакуаційний потяг із Донеччини щодня курсуватиме на Дніпропетровщину та Львівщину

17.10.2024 13:00

Евакуаційний потяг, який вивозить мешканців Донецької області до безпечніших регіонів, курсуватиме щодня. Людей евакуюватимуть до Дніпропетровської та Львівської областей. Про це повідомили у ... подробнее →

Бійці "Азову" взяли у полон 17 окупантів на Торецькому напрямку (ВІДЕО)

17.10.2024 12:00

Військові 12-ї бригади спеціального призначення “Азов” спільно з іншими підрозділами взяли у полон 17 солдатів російської армії на Торецькому напрямку. Про це повідомляє пресслужба ... подробнее →

16 жовтня росіяни поранили 3 жителів Донеччини

17.10.2024 11:00

За 16 жовтня росіяни поранили 3 жителів Донеччини: у Часовому Яру, Покровську і селі Миколаївка. Про це повідомив голова Донецької ОВА Вадим Філашкін. Оперативна ситуація по області станом на ранок ... подробнее →

Уночі 17 жовтня ППО збили 22 "шахеди"

17.10.2024 10:00

У ніч на 17 жовтня 2024 року (із 19.30 16.10 по 05.00 17.10) ворог задав удару по Україні керованою авіаційною ракетою Х-59 із повітряного простору Курської обл., а також 56-ма ударними БпЛА та ... подробнее →

Оперативная информация Генштаба ВСУ о ситуации на Донбассе

17.10.2024 09:00

За прошедшие сутки зафиксировано 163 боевых столкновения. Об этом сообщает Генштаб ВСУ. На Лиманском направлении враг совершил 17 штурмов неподалеку Невского, Макеевки, Торского и Дибровы. На ... подробнее →

Байден і Зеленськи провели телефонну розмову

17.10.2024 08:00

Президент США Джо Байден у середу, 16 жовтня, поговорив телефоном із українським візаві Володимиром Зеленським і оголосив про новий пакет військової допомоги на суму 425 мільйонів доларів. Про це, як ... подробнее →

Показано c 1 по 10 (из 10 новостей)

    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх