- Оперативная информация Генштаба ВСУ о ситуации на Донбассе09:00
- Луганская ОВА предлагает путевки в детский санаторий "Верховина"16:00
- Оперативная информация Генштаба ВСУ о ситуации на Донбассе09:00
- Опубликовано расписание "горячих линий" ПФУ Луганщины на июль15:00
- Оперативная информация Генштаба ВСУ о ситуации на Донбассе10:00
- Оперативная информация Генштаба ВСУ о ситуации на Донбассе10:00
- 12 июля графики отключений снова будут действовать круглосуточно – "Укрэнерго"08:00
- Оперативная информация Генштаба ВСУ о ситуации на Донбассе10:00
- Оперативная информация Генштаба ВСУ о ситуации на Донбассе09:00
- ГПУ сообщила о подозрении "председателю народного совета лнр"16:00
Дуже гарна новина із зони АТО
![Дуже гарна новина із зони АТО](/multimedia/images/news/original/2016/05/29/poezd.jpg)
Через два роки після відміни у 2014-му всіх приміських та пасажирських поїздів, 29 травня 2016 року, зі станції Кондрашівська-Нова регіональної філії "Донецька залізниця" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" о 7-00 години відправився у свій перший рейс приміський поїзд №6482 сполученням Кіндрашівська-Нова – Лантратівка у складі двох пасажирських вагонів та локомотиву серії ЧМЕ-3.
Ось як пише про це Станично-Луганська районна державна адміністрація:
"Нарешті мешканці Станиці Луганської зможуть безперешкодно дістатися 4 районів Луганшини, а саме до Новоайдарського, Старобільського, Білокуракинського та Троїцького. Все це стало можливим завдяки наполегливій праці керівництва залізничної станції Кіндрашівська-Нова , сприяння депутата Верховної Ради України Віталія Курило, голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза та очильника регіональної філії "Донецька залізниця" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" Олександра Зародова.
Всі працівники залізниці доклали немалих зусиль щодо відновлення інфраструктури на ділянці Кіндрашівська-Нова – Лантратівка протяжністю 208 км. Призначення поїзду дало змогу задіяти працівників залізничних станцій, які на цей час знаходилися у вимушеному простої із-за відсутності залізничного сполучення. Для обслуговування приміського сполучення з пасажирського вагонного депо Харків було відібрано два плацкартних вагона місткістю по 83 пасажира, додатково виділено локомотив з локомотивного депо Слов’янськ. Для обслуговування прийнято за переведенням з вагонного депо Луганськ 7 провідників пасажирських вагонів. Працівниками Попаснянського будівельно-монтажного експлуатаційного управління оновлено споруди вокзального комплексу станції.
На мітингу перед відправленням першого рейсу приміського поїзду №6482 взяли участь голова районної державної адміністрації Юрій Золкін, голова районної ради Віктор Мягкий, в.о. голови Станично-Луганської селищної ради Зінаїда Гавриш.
Під звуки "Маршу слов’янка" потяг рівно о 7-00 рушив у свій перший рейс.
Вартість квитків приємно здивує пасажирів".
Теги: Донбасс, поезд, Луганская область, АТО
- 14 июля россияне убили 1 и ранили 11 жителей Донетчины12:00
- ПриватБанк приостановил работу своего отделения в Селидово11:00
- Оперативная информация Генштаба ВСУ о ситуации на Донбассе09:00
- Луганская ОВА предлагает путевки в детский санаторий "Верховина"16:00
- 13 июля россияне убили 6 и ранили 11 жителей Донетчины12:00
- Оперативная информация Генштаба ВСУ о ситуации на Донбассе09:00
- Опубликовано расписание "горячих линий" ПФУ Луганщины на июль15:00
- 12 июля россияне убили 6 и ранили 22 жителей Донетчины13:00
- Оперативная информация Генштаба ВСУ о ситуации на Донбассе10:00
- В "ДНР"экс-сотрудника ОБСЕ осудили "за шпионаж"17:00